Україна, Херсонська обл., Лазурне, вул. Корабельна

Контакти

+380503960389  Viber
+380973481946  Марина
+380502241723  Віктор
sun4siam@gmail.com
українська
русский

Екскурсії та тури


З Лазурного туристичні оператори пропонують різноманітні екскурсії і тури.

острів Джарилгач

Острів Джарилгач

Відпочиваючи в Лазурному, можна покататися на катері на острів Джарилгач (в перекладі з тюркського означає «острів обпалених дерев»). У 15 столітті італійські мореплавці називали його «Ізольда Росса» або «Рожевий острів». Джарилгач – найбільший за площею і другий за довжиною острів України і Чорного моря. Площа 62 кв. км, незаселений. На території острова розташований Джарилгацький національний природний парк, де є велика кількість різних видів птахів. Багато тварин і рослин занесені до Червоної книги. Вода Джарилгацької затоки – лікувальний басейн, наповнений бромистими, йодистими і сірчаними сполуками. На острові є кілька маленьких турбаз і джерело (в східній частині). Острів – спекотний і пустельний, та є місцем відпочинку для шукачів дикої природи. Якщо ви любитель комфорту та цивілізації, то вам слід подумати про поїздку сюди.

дельфінарій

Дельфінарій

У місті Скадовськ працює дельфінарій «Акварель». Дельфінарій під відкритим небом є популярним місцем розваг для всієї родини. Шоу з дельфінами це захоплюючий спектакль, дельфіни вміють грати в баскетбол, співати, стрибати, малювати, жонглювати, та навіть танцювати. Яскраве шоу захопить вас в круговорот уяв, в якому братимуть участь не тільки дельфіни та їх тренери, а й усі глядачі. Відкрита запис на курси дельфінотерапії (плавання і спілкування з дельфіном, заняття з психологом, фітотерапія). При дельфінарії працює тераріум. Пориньте по повній в світ живої природи: змії, павуки, ігуани, хамелеони, крокодили, голуби, кролики та багато інших.

Асканія-Нова

Біосферний заповідник «Асканія-Нова»

Асканія Нова – це один із найстаріших і найвідоміших у світі заповідників України, найбільший центр екологічного туризму. Головною цінністю заповідника є заповідний цілинний степ площею 11 тисяч га, це найбільша у Європі ділянка степу, що охороняється. У акліматизаційному зоологічному парку можна побачити безліч екзотичних тварин: диких коней, зебр, буйволів, американських бізонів, антилоп, страусів. Чудова особливість асканійського зоопарку – відсутність кліток. Більшість тварин випасають у заповідному степу у величезних, на сотні гектарів, загонах, і лише одна-дві пари, постійно змінюючись, знаходяться у спеціальних вольєрах уздовж маршруту відвідувачів. Саме тому звірі тут здорові і доглянуті. Вольєрна неволя – лише рідкісний епізод їх вільного степового життя. На ставках зоопарку Ви побачите величезну кількість птахів, зібраних з усіх куточків земної кулі. Після екскурсії можна добре відпочити у старовинному ботанічному парку, де є більше 1000 різновидів дерев і чагарників. Асканія-Нова має відносно розвинену туристичну інфраструктуру. Є готель, кемпінг, ресторан, кілька барів і кафе. Дістатися до заповідника можна трасою Нова Каховка – Генічеськ або через райцентр з боку Олешки (Цюрупинська).

гейзер

Лікувальний гейзер «Гарячий ключ»

Лише за 15 км від смт Залізний Порт розташований лікувальний гейзер, відкритий для відвідування у 2005 році. Зараз на джерелі працюють 3 купальні: 2 із гарячою водою, одна з лікувальною гряззю. Вода у джерелі має буро-коричневий колір, в її складі є такі речовини як йод, бром і бор. Мінералізація і щільність води тут у 6 разів перевищує показники морської води, а за хімічним складом їй немає аналогів у Європі. Температура гейзера становить приблизно +65°С, у басейні – +45...+50°С. Глибина свердловини – 1527 м. Поруч із купальнею обладнані затишні кабінки для переодягання, а також приміщення, де можна замовити масаж. Купання у джерелі і грязелікування дає позитивний лікувальний ефект при:
– захворюваннях суглобів;
– проблемах щитовидної залози;
– хворобах дихальних шляхів;
– захворюваннях центральної і периферичної нервової системи.

Подзвоніть зараз, щоб замовити будиночок біля моря! Тут Вам будуть раді!